Najbardziej aktualne informacje znajdziesz na naszej stronie na facebooku:

Dzień dobry Wolontariaccy Przyjaciele❤️

👉Turkowska Paczka to inicjatywa wolontariuszy Centrum Wolontariatu MOPS w Turku, którzy postanowili zaczarować Święta Bożego Narodzenia – dotrą z pomocą do rodzin najbardziej potrzebujących na terenie naszego miasta. Wielu z Was poznało naszych wolontariuszy, dla których niesienie pomocy tym, którzy jej naprawdę potrzebują jest priorytetem.

👉Nie uda się to jednak bez Naszych wspaniałych dobrych duszyczek Darczyńców – Was, ludzi dobrej woli. Chcemy po raz kolejny znaleźć rodziny w potrzebie i przygotować paczki, choćby niewielkie – takie, które sprawią radość osobom potrzebującym a tym samym będą odpowiadały konkretnym potrzebom. Nie chcemy, aby znalazły się tam przypadkowe rzeczy, dlatego jako doświadczeni wolontariusze zadbamy, aby każdy opis rodziny był dokładny i płynął prosto z serducha. Mamy nadzieję, że przez te wszystkie lata zdobyliśmy nie tylko Waszą sympatię, ale i zaufanie, którym zechcecie Nas znowu obdarzyć.

👉Chcemy przede wszystkim zaspokoić potrzeby najważniejsze – żywność i chemię. To jest coś tak oczywistego, co każdy potrzebuje, aby zapewnić niezbędne minimum do przetrwania. Oczywiście święta to również prezenty – będziemy niezmiernie wdzięczni chociażby za drobne upominki dla osób potrzebujących, które będą brały udział w projekcie. Jednak znamy Was i wiemy, że czasem sami wychodzicie z inicjatywą, dlatego opisy będziemy robić pełne – wymieniając potrzeby rodziny, jednak zaznaczamy: wszystko, co jest poza żywnością i chemią to rzecz dodatkowa, która nie musi znaleźć się w paczce. Jeśli jako Darczyńcy, zdecydujecie się zrobić właśnie taką paczkę (z żywnością i chemią), a na liście będzie coś, czego nie będziecie w stanie kupić – dajcie znać wolontariuszowi. 
👉Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do udziału w kolejnej edycji Turkowskiej Paczki!
❤️🧡🥰 Mamy nadzieję, że i w tym roku będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie ❤️🧡


Wolowariacka Ekipa Turkowskiego Wolontariatu